Medycyna Estetyczna Warszawa

Medycyna Estetyczna Warszawa

W salonie medycyny estetycznej Femme Atelier w Warszawie, przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem botoxu, modelowania ust, usuwania blizn i zmarszczek. Medycyna estetyczna w Warszawie jest na wyciągnięcie ręki w gabinecie Femme Atelier. Możesz sprawdzić nasze specjalne propozycje i promocje. Zajmujemy się kosmetyką profesjonalną od dawna i dzięki tej praktyce pomożemy Ci w wyborze zabiegów.

Modelowanie ust

Procedura modelowania ust polega na wypełnianiu ust kwasem hialuronowym. Wykonujemy zabieg w znieczuleniu stomatologicznym, przez co zabieg jest kompletnie bezbolesny. Kwas hialuronowy asymiluje się bez zostawienia skutków dodatkowych, przez co jest on pewnie wprowadzany. Do zabiegu korekcji ust używamy środki szanowanych firm pielęgnacji specjalistycznej. Modelowanie ust to procedura wskazany pacjentkom, które zauważyły kłopot niedojrzałych ust, pragnęły by przemodelować ich kształt ust, ewentualnie dodać im sprężystości. Zabiegi są wspaniałym receptą na zmniejszenia zmarszczek powstałych w wyniku nałogu nikotynowego , a także starzenia się. Realizuje się je także kiedy zachodzi konieczność rekonstrukcji oraz potrzebna jest poprawa niedoskonałości.

Sprowadza bardzo dobre efekty u pacjentów z zanikającym kolorytem. Rezultaty zabiegów są długookresowe, lecz nie są permanentne. Zapewniają tym samym swobodę akceptacji lub zmiany osiągniętego rezultatu. Rezultaty zabiegu podtrzymują się przez 9-18 miesięcy. W celu zachowania efektu osiągniętego w rejonie ust, wskazane jest powtórzenie zabiegu po czasie 8 miesięcy. Modelowanie ust jest zabiegiem, podczas której specjalista podaje znieczulenie miejscowe, a następnie wprowadza mieszankę wybraną, najbardziej odpowiednią dla Twojego stanu, sposobem. Powiększanie ust kwasem hialuronowym zwiększa nawilżenie i ujędrnia usta. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, zasadniczo nie ma ryzyka dopuszczenia pomyłki przez specjalistę.

Modelowanie nosa

Podczas modelowania nosa wolno wykonać m.in. redukcję, wyrównanie, zwężenie, usunięcie wzgórka, skrócenie. Można także poprawić ustawienie przegrody nosa. Osiąga się wskutek tego podczas zabiegu nie tylko korekcję aparycji nosa oraz wygodę oddychania. Celem zabiegu jest modelacja wyglądu nosa z uwzględnieniem proporcji oblicza. Korekcja nosa Warszawa. Powinno się stanowczo zaznaczyć, że metoda polegająca na wstrzykiwaniu nie wyręcza kompleksowo operacji plastycznej, lecz jest w stanie szybko oraz spokojnie skorygować kształt nosa dając satysfakcję na bardzo długi czas. Efekt kosmetyczny zabiegu podtrzymuje się relatywnie długo, okazjonalnie aż do półtora roku. Z pewnością jest to opcja dla operacji chirurgicznych,które korelują z cierpieniem po zabiegu i wyłączeniem z życia towarzyskiego w okresie kilkanaście tygodni. Po poprawie nosa kwasem hialuronowym jest możliwość wrócić do zaplanowanych zajęć. Niewielkie mankamenty, w postaci nierówności zarysu nosa, czy niewielkich asymetrii, mogą być skorygowane w czasie wstrzyknięcie mieszanki kwasu hialuronowego oraz nie wymagają kolejnego zabiegu korekcji nosa. Procedura polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego drobną igłą w leczoną część nosa. Zabieg korekcji nosa trwa około 30 minut, a efekty zauważalne są natychmiast.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.2359441, Długość geograficzna: 21.006086600000003

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 29 (ostatnio: 21.01.2021 11:09:24)
  • yahoo: 7 (ostatnio: 30.06.2016 01:42:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz