Power bank – bezprzewodowa ładowarka !

Power bank - bezprzewodowa ładowarka !

Zastanawialiście się kiedyś czemu tak szybko rozładowuje się bateria w Waszym smartfonie? Jest to spowodowane tym, że rozwój akumulatorów nie idzie w parze w rozwojem funkcjonalności urządzeń mobilnych. Dodatkowo jeszcze 10 lat temu telefon służył przede wszystkich do wykonywania rozmów jak i pisania wiadomości tekstowych typu SMS. Obecnie te dwie czynności, to tylko część tego co możemy wykonać używając smartfona. Najczęściej wykorzystujemy go przeglądana zasobów sieci Internet w tym portali społecznościowych, poczty e-mail oraz do słuchania muzyki. Połączenie tych wszystkich czynności na raz sprawia, że bateria ulega bardzo szybkiemu rozładowaniu. Rozwiązaniem tego problemu jest power bank, czyli elektroniczne urządzenie, które ma za zadanie gromadzić w sobie energię w celu późniejszego jej przekazania do smartfona.

Widząc jak te urządzenia z każdym dniem zyskują większą popularność postanowiliśmy, założyć bloga na łamach które publikujemy różnego rodzaju testy, porównania oraz recenzje baterii zewnętrznych. Każde urządzenie, które poddajemy naszym rygorystycznym testom jest sprawdzane pod kątem rodzaju i pojemności ogniw, czas ładowania oraz ogólnego wykonania. Te parametry mają znaczący wpływ przy wyborze danego power banka.

Drogi internauto zapraszamy Cię na naszego bloga gdzie oprócz wspomnianych publikacji, organizowane są różnego rodzaju konkursy, w których do wygrania są ładowarki przenośne. Oprócz tego dzięki współpracy z szeregiem producentów i dostawców na łamach naszej strony internetowej pojawiają się również kody rabatowe na zakup banków energii.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 15.12.2020 23:12:26)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 02.02.2017 15:10:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz