Sesje noworodkowe Poznań

Sesje noworodkowe Poznań

Zapraszam na wykonanie sesji niemowląt i sesji plenerowych w okolicach Poznania. Jestem entuzjastką sesji naturalnych, tak więc będę przekonywać Cię do wykonania zdjęć w plenerze albo u Ciebie w mieszkaniu. Przeprowadzam sesje i fotografie dzieci i niemowląt, a także sesje rodzinne. Selekcjonuje najładniejsze fotografie z naszej sesji i drukujemy je na w formacie 15×21 cm. Przeprowadzamy sesje fotograficzne przyszłych matek w okresie ciążowym oraz noworodków i małych dzieci. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie zaaranżować sesje dzieci Poznań , której szczegóły określimy zgodnie z Twoimi potrzebami. Kiedy chcesz, wykonam także fotografię ojcu dziecka i maleństwem.

Najpiękniejszym światłem jest światło naturalne. Toteż między innymi tak przepadam za sesjami plenerowymi i w każdym momencie będę do nich nakłaniać. Nie ma złej pory roku kalendarzowego na sesję fotograficzną. Nawet biały puch jest bardzo przepiękny jak i łąka pełna polnych kwiatów. Wszystko zależy od Twojego postanowienia. Jedynym przeciwwskazaniem jest deszcz. Zazwyczaj proszę, żeby opiekun dostarczył swoje sugestie dotyczące ubranek i ja sama jeszcze coś przynoszę. Opiekunom przeważnie wydaje się, że noworodki mogą mieć wykonywane fotografie na dworze, jedynie wtedy, gdy zaczną chodzić. Przeprowadzamy sesje plenerowe Poznań i zachęcam na naszą witrynę www. Gdy przybędziecie do nas latem z dzieckiem, wyjdziemy na ogród. Czasem mogą rozkwitać akurat wtedy moje ukochane białe hortensje i uda się wykonać fotografię obok nich? Najczęściej dzieci, ku zaskoczeniu opiekunów, godzą się zostać ze mną bez rodziców i wtedy tak naprawdę współpraca z nimi jest o wiele ciekawsza. Podczas sesji w plenerze będę mogła uchwycić Wasze najprawdziwsze, nieudawane relacje.

Odpowiedni okres na zrobienie zdjęć noworodkowi to okres pomiędzy pierwszym a trzecim tygodniem życia. Wtedy dziecko naturalnie układa się w pozycji embrionalnej, Gdy ja angażuje się rozmieszczaniem wszystkiego, Ciebie poproszę o nakarmienie dziecka. Zawsze proszę o to, żebyś wykonała wszystko, żeby maluszek przed moim przybyciem nie drzemał przynajmniej 45 minut. Sesja fotograficzna odbywa się w czasie około 3 godzin. Wszystko zależy od sytuacji oraz, jak maluszek będzie się zachowywał. Pomieszczenie, w którym wykonywane są fotografie podgrzewamy grzejnikiem – maluszek będzie do sesji roznegliżowany – będzie mu ciepło. Gorąco zapraszamy na sesje noworodkowe Poznań. Jeżeli to ja odwiedzam wasze mieszkanie, około pół godziny zajmie mi przygotowanie wszystkiego. Sprowadzę ze sobą idealną siedzisko do układania niemowląt, mnóstwo kocy, przy których będę kłaść maluszka i najróżniejsze dodatki w postaci czapek, wstążeczek, opasek i śpioszków. Dwie rzeczy bez których się nie ruszam na sesję zdjęciową to telefon z możliwością white noise, która emituje odgłosy sprzyjające zasypianiu maluszka i mały aparat wyjęty ze pradawnego pluszaka, naśladujący bicie serca. Zdarza się, że są takie niemowlęta, które czują się najlepiej tylko w ramionach swojej mamy. W tym czasie wykonam zdjęcia naturalne, w trakcie karmienia, ściskania. To też są przepiękne fotografie. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo noworodka. Nic się nie martw, sama jestem mamą pary brzdąców i doskonale wiem, jak należy postępować z maleństwem.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.406374, Długość geograficzna: 16.925168100000064

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 30 (ostatnio: 10.03.2020 15:47:19)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 04.07.2016 00:09:52)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz