Najciekawsze miejsca w Chorwacji

Najciekawsze miejsca w Chorwacji

Najczęściej wybieranym i zwiedzanym przez turystów kierunkiem wakacyjnych wypraw jest Chorwacja. Ten cudowny zakątek posiada mnóstwo atrakcji które zapewne urzekną najbardziej wybrednego podróżnika.

Jeśli ktoś jest miłośnikiem plaż i wylegiwania w promieniach słońca – w Chorwacji jest go pod dostatkiem, ponieważ to region w którym średnio w roku słonecznej pogody jest najwięcej . W serwisie są informacje o stolicy Chorwacji – Zagrzeb stanowiący centrum kulturalne Chorwacji, miasta położone wzdłuż wybrzeża takie jak Rab czy Szybenik, Trogir, Split, Hvar, Korćula i Dubrownik są to cudowne cuda architektury ściągające dziesiątki tysięcy zwiedzających turystów z całego świata. W 1991 r. do tego uderzająco wspaniały kraj o powierzchni 56 538 km2 przyciągał blisko 10 milionów zagranicznych turystów z najodleglejszych zakątków świata.

Przybywano przede wszystkim wakacje na wybrzeżu Adriatyku, gdzie piękno przyrody, upalny klimat, błękitnie czyste morze nie są porównywalne z niczym. Chorwacja znana jest z pięknych miasteczek turystycznych. Oferuje wspaniałe możliwości do aktywnego wypoczynku i swobodną atmosferę pomagającą wypoczynkowi. W naszym serwisie jest również zdjęcia z Chorwacji gdzie można zapoznać się najbardziej atrakcyjne zabytki i miejsca turystycznie w Chorwacji. Wiele miast ujrzeć możemy siedząc w łóżku we własnym domu. Serwis Google maps precyzyjnie pokazuje wybrane miejsce również na mapie drogowej jak i satelitarne zdjęcia z orbity. Przewodnik jest bogatą i obszerną zbiór informacji dla każdego podróżnika jadącego na wakacje do Chorwacji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 45.151053265562865, Długość geograficzna: 14.644775390625

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 37 (ostatnio: 20.11.2020 12:24:52)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 14.02.2016 22:37:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz