Praca dla lekarzy w Niemczech

Zadaniem Treatmed jako firmy pośrednictwa pracy dla absolwentów studiów medycznych w Niemczech jest ułatwienie Ci zdobycia zatrudnienia w niemieckiej placówce medycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku pracy na terenie Niemiec, pomożemy Ci w zdobyciu pracy dla początkującego lekarza.

Jesteśmy świadomi, jak trudno jest tuż po zdaniu egzaminu LEK dostać się na specjalizację w Polsce, dlatego pomożemy Ci rozpocząć etat w niemieckiej placówce leczniczej. W Treatmed nie tylko przygotowujemy propozycje zatrudnienia, ale też wspieramy Cię w całym procesie rekrutacyjnym. Pomagamy nabyć odpowiednie umiejętności językowe. Współpracujemy z doświadczoną lektorką języka niemieckiego, która Cię przygotuje do zaliczenia fachowego egzaminu językowego Fachsprachenprüfung.

Oprócz tego, że pomożemy Ci znaleźć specjalizację w Niemczech, zatroszczymy się też o formalności, wspierając Cię w całym procesie rekrutacyjnym. Dzięki wielu kontaktom z różnymi medycznymi szpitalami i placówkami urzędowymi, staramy się w jak największym stopniu ułatwić Ci rozpoczęcie stażu jako medyk. Sprawdzamy kompletność wysyłanych przez Ciebie wniosków aplikacyjnych, wskazujemy na ulepszenia, jakie warto zanotować w życiorysie oraz planujemy hospitacje w placówkach medycznych. Pomagamy zdobyć niemieckie prawo wykonywania zawodu.

Staramy się, żeby nasza komunikacja z Tobą jako kandydatem była jak najbardziej klarowna i przekazujemy do wiadomości o wszystkich pojawiających się procesach. Korzystając z pomocy Treatmed, możesz być pewien, że nie trafisz na nierzetelnego lub nieuczciwego zatrudniającego. Nasze oferty zawsze się zgadzają ze stanem rzeczywistym – otrzymujesz od nas dokładną informację dotyczącą warunków zatrudnienia oraz wynagrodzenia.

W razie jakichkolwiek problemów z z zatrudniającym, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. Wyjaśnimy nieścisłości, a gdyby zaszła taka konieczność, pomożemy zmienić Ci miejsce pracy na terenie Niemiec.

Dodaj komentarz