Siatka i systemy ogrodzeniowe sklep

Przedsiębiorstwo Siat-Stal to producent siatki ogrodzeniowej i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą firmę prowadzimy nieprzerwanie od roku 2003, a nasza placówka zlokalizowana jest w Łomży, na Podlasiu. Poza działalnością lokalną posiadamy sklep internetowy z artykułami do grodzenia posesji.

W zależności od potrzeb każdy produkt w naszym sklepie można zmodyfikować przez wybór rozmiaru, barwy czy rodzaju wykończenia. Poniżej prezentujemy najciekawsze produkty z naszego e-sklepu.

Siatki ogrodzeniowe to główny produkt na naszej platformie sprzedaży. Można podzielić je na siatki ocynkowane i powlekane. Możemy też wyróżnić siatki zgrzewane, plastikowe, hodowlane, czy leśne.

Następnym popularnym produktem są panele do grodzenia posesji oraz adekwatne do nich słupki, podmurówki i akcesoria.

Innym wartym uwagi produktem z naszego e-commerce są maty osłonowe, druty kolczaste oraz sztachety blaszane.

Liczba dostępnych produktów jest niezwykle duża, dlatego służymy specjalistycznym konsultingiem przy doborze odpowiednich materiałów ogrodzeniowych.

Nasze systemy sprawdzą się idealnie do grodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy dużych obszarów przemysłowych.

W naszym sklepie internetowym warto zwrócić uwagę na działy Najczęściej kupowane oraz Promocje, w których przedstawiamy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają atrakcyjne ceny, jak na przykład siatka plastikowa.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Siat-Stal.

Dodaj komentarz